5" Neckless Ball Holder With Insert - Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-707 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Glass / Metal |
| Finish | Brass |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | L: 5" x W: 5" x H: 5" x DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923907071 |
| Case Length | 14.25" |
| Case Width | 14" |
| Case Height | 6" |
| Case Weight | 12 |
| Case Cubic Ft. | 0.6927 |
| Catalog Description | 5" Neckless Ball Holder With Insert - Brass Finish |
| Description | NECKLESS BALL HOLDER PB FINISH |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-707.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 5" Neckless Ball Holder with Insert Brass |