4" Neckless Ball Holder With Insert - White
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-649 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Glass / Metal |
| Finish | White |
| Diameter | 4" |
| Dimensions | L: 4" x W: 4" x H: 4" x DIA: 4" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Inner UPC | 20045923906491 |
| Inner Quantity | 25 |
| Case UPC | 10045923906494 |
| Case Quantity | 150 |
| Case Length | 25.75" |
| Case Width | 17.5" |
| Case Height | 12" |
| Case Weight | 60 |
| Case Cubic Ft. | 3.1293 |
| Catalog Description | 4" Neckless Ball Holder With Insert - White |
| Description | 4" NECKLESS BALL HLDR/INSERT-W |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-649.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4" Neckless Ball Holder White |