4" Neckless Ball Holder Kit - White Finish - For 3-7/8" Diameter Glass - 8 Foot 18/3 SVT - Includes Hardware
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-615 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Metal |
| Finish | White |
| Diameter | 3.88" |
| Dimensions | L: 3.88" x W: 3.88" x H: 3.88" x DIA: 3.88" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923906159 |
| Case Quantity | 25 |
| Case Length | 19" |
| Case Width | 15.25" |
| Case Height | 8" |
| Case Weight | 29 |
| Case Cubic Ft. | 1.3414 |
| Catalog Description | 4" Neckless Ball Holder Kit - White Finish - For 3-7/8" Diameter Glass - 8 Foot 18/3 SVT - Includes Hardware |
| Description | 4" NECKLESS BALL HOLDER KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-615.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 1.113 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4" Neckless Ball Holder Kit White For 3-7/8" Glass 8ft 18/3 S |