5" Neckless Ball Holder Kit - White Finish - For 5-1/4" Diameter Glass - 8 Foot 18/3 SVT - Includes Hardware
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-616 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Metal |
| Finish | White |
| Diameter | 5.25" |
| Dimensions | L: 5.25" x W: 5.25" x H: 5.25" x DIA: 5.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923906166 |
| Case Quantity | 20 |
| Case Length | 14" |
| Case Width | 27" |
| Case Height | 13" |
| Case Weight | 31 |
| Case Cubic Ft. | 2.8438 |
| Catalog Description | 5" Neckless Ball Holder Kit - White Finish - For 5-1/4" Diameter Glass - 8 Foot 18/3 SVT - Includes Hardware |
| Description | 5" NECKLESS BALL HOLDER KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-616.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 1.47 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 5" Neckless Ball Holder Kit White Finish |