REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 3-PIN
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-985 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Prop 65 | Lead |
| Finish | White |
| Dimensions | L: 70.88" |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0072 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923809856 |
| Case Quantity | 12 |
| Case Length | 7.87" |
| Case Width | 2.36" |
| Case Height | 5.91" |
| Case Weight | 14.12 |
| Case Cubic Ft. | 0.0635 |
| Catalog Description | REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 3-PIN |
| Description | REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 3-PIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-985.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 5 |
| Each Width In. | 5 |
| Each Height In. | 0.5 |
| Each Weight Lb. | 1.01 |
| For Use With | S11261 |
| For Use With | S11262 |
| For Use With | S11279 |
| For Use With | S11280 |
| For Use With | S11840 |
| For Use With | S11841 |
| For Use With | S11842 |
| For Use With | S11843 |
| For Use With | S11860 |
| For Use With | S11861 |
| For Use With | S11862 |
| For Use With | S11863 |
| For Use With | S11864 |
| For Use With | S11865 |
| For Use With | S11866 |
| For Use With | S11867 |
| For Use With | S11868 |
| For Use With | S11869 |
| For Use With | S11870 |
| For Use With | S11871 |
| For Use With | S11872 |
| For Use With | S11873 |
| For Use With | S11878 |
| For Use With | S11879 |
| For Use With | S11880 |
| For Use With | S11881 |
| For Use With | S11680 |
| For Use With | S11690 |
| For Use With | S11670 |
| For Use With | S11671 |
| For Use With | S11672 |
| For Use With | S11673 |
| For Use With | S11674 |
| For Use With | S11675 |
| For Use With | S11870R1 |
| For Use With | S11871R1 |
| For Use With | S11872R1 |
| For Use With | S11873R1 |
| For Use With | S11847 |
| For Use With | S11848 |
| For Use With | S11849 |
| For Use With | S11864R1 |
| For Use With | S11865R1 |
| For Use With | S11866R1 |
| For Use With | S11867R1 |
| For Use With | S11868R1 |
| For Use With | S11869R1 |
| For Use With | S11681 |
| For Use With | S11685 |
| For Use With | S11686 |
| For Use With | S13510 |
| For Use With | S13511 |
| For Use With | S13512 |
| For Use With | S11261;S11262;S11279;S11280;S11840;S11841;S11842;S11843;S11860;S11861;S11862;S11863;S11864;S11865;S11866;S11867;S11868;S11869;S11870;S11871;S11872;S11873;S11878;S11879;S11880;S11881;S11680;S11690;S11670;S11671;S11672;S11673;S11674;S11675;S11870R1;S11 |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6 FOOT REMOTE DRIVER 3-PIN EXT |