REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 1-PIN
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-949 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | White |
| Dimensions | L: 70.88" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Case UPC | 10045923809498 |
| Case Quantity | 12 |
| Case Length | 7.87" |
| Case Width | 2.76" |
| Case Height | 5.91" |
| Case Weight | 1.19 |
| Case Cubic Ft. | 0.0743 |
| Catalog Description | REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 1-PIN |
| Description | REMOTE DRIVER 6' EXT CAB 1-PIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-949.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 7.87 |
| Each Weight Lb. | 0.08 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| For Use With | S11293 |
| For Use With | S11294 |
| For Use With | S11295 |
| For Use With | S11296 |
| For Use With | S11600 |
| For Use With | S11601 |
| For Use With | S11602 |
| For Use With | S11603 |
| For Use With | S11604 |
| For Use With | S11605 |
| For Use With | S11606 |
| For Use With | S11607 |
| For Use With | S11608 |
| For Use With | S11609 |
| For Use With | S11610 |
| For Use With | S11611 |
| For Use With | S11612 |
| For Use With | S11613 |
| For Use With | S11614 |
| For Use With | S11615 |
| For Use With | S11616 |
| For Use With | S11617 |
| For Use With | S11618 |
| For Use With | S11619 |
| For Use With | S11620 |
| For Use With | S11621 |
| For Use With | S11622 |
| For Use With | S11623 |
| For Use With | S11624 |
| For Use With | S11625 |
| For Use With | S11626 |
| For Use With | S11627 |
| For Use With | S11628 |
| For Use With | S11629 |
| For Use With | S11630 |
| For Use With | S11631 |
| For Use With | S11632 |
| For Use With | S11633 |
| For Use With | S11634 |
| For Use With | S11635 |
| For Use With | S11826 |
| For Use With | S11827 |
| For Use With | S11828 |
| For Use With | S11829 |
| For Use With | S11830 |
| For Use With | S11831 |
| For Use With | S11874 |
| For Use With | S11875 |
| For Use With | S11876 |
| For Use With | S11877 |
| For Use With | S11618R1 |
| For Use With | S11619R1 |
| For Use With | S11620R1 |
| For Use With | S11621R1 |
| For Use With | S11622R1 |
| For Use With | S11623R1 |
| For Use With | S11624R1 |
| For Use With | S11625R1 |
| For Use With | S11626R1 |
| For Use With | S11627R1 |
| For Use With | S11628R1 |
| For Use With | S11629R1 |
| For Use With | S11630R1 |
| For Use With | S11631R1 |
| For Use With | S11632R1 |
| For Use With | S11633R1 |
| For Use With | S11634R1 |
| For Use With | S11635R1 |
| For Use With | S11691 |
| For Use With | S11829R1 |
| For Use With | S11830R1 |
| For Use With | S11826R1 |
| For Use With | S11827R1 |
| For Use With | S11874R1 |
| For Use With | S11875R1 |
| For Use With | S11876R1 |
| For Use With | S11877R1 |
| For Use With | S11293R1 |
| For Use With | S11294R1 |
| For Use With | S11295R1 |
| For Use With | S11296R1 |
| For Use With | S11293;S11294;S11295;S11296;S11600;S11601;S11602;S11603;S11604;S11605;S11606;S11607;S11608;S11609;S11610;S11611;S11612;S11613;S11614;S11615;S11616;S11617;S11618;S11619;S11620;S11621;S11622;S11623;S11624;S11625;S11626;S11627;S11628;S11629;S11630;S1163 |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6 FOOT REMOTE DRIVER 1-PIN EXT |