Wired Holder - Chrome Finish - 4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-841 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Chrome |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923708415 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923708418 |
| Case Length | 21.5" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 28.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.6051 |
| Catalog Description | Wired Holder - Chrome Finish - 4" |
| Description | 4" CHROME WIRED HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Wired Holder Chrome Finish 4" |