Wired Holder - Chrome Finish - 3-1/4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-840 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Chrome |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923708401 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 12" |
| Case Height | 23.63" |
| Case Weight | 23.5 |
| Case Cubic Ft. | 2.4007 |
| Catalog Description | Wired Holder - Chrome Finish - 3-1/4" |
| Description | 3 1/4" CHROME WIRE HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-840.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Wired Holder Chrome Finish 3-1/4" |