Wired Holder - Brass Finish - 3-1/4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-230 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923702307 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923702300 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 12.25" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 24.5 |
| Case Cubic Ft. | 2.4834 |
| Catalog Description | Wired Holder - Brass Finish - 3-1/4" |
| Description | 3 1/4 BR FIN WIRED HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Wired Holder Brass Finish 3-1/4" |