Wired Holder - Brass Finish - 4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-231 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923702314 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923702317 |
| Case Length | 21.5" |
| Case Width | 19.25" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 28.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.6525 |
| Catalog Description | Wired Holder - Brass Finish - 4" |
| Description | 4"BR FIN WIRED HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-231.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Wired Holder Brass Finish 4" |