4 Knurled Brass Locknuts - 1/8 IPS
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-620 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.16.0045 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923706206 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923706209 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 9 |
| Case Cubic Ft. | 1.0339 |
| Catalog Description | 4 Knurled Brass Locknuts - 1/8 IPS |
| Description | 4 1/8 IPS BR KNURLED LOCKNUT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-620.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4 Knurled Brass Locknuts 1/8 IPS |