6 Brass Locknuts - 1/8 IPS
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-621 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.16.0045 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923706213 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923706216 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.44" |
| Case Weight | 7 |
| Case Cubic Ft. | 1.0364 |
| Catalog Description | 6 Brass Locknuts - 1/8 IPS |
| Description | 6 1/8 IPS BR LOCKNUTS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-621.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6 Brass Locknuts 1/8 IPS |