5 Crystal Prisms - 1-1/2"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-300 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.91.3000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Case UPC | 10045923703000 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.75" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 14 |
| Case Cubic Ft. | 1.0353 |
| Catalog Description | 5 Crystal Prisms - 1-1/2" |
| Description | 5-1 1/2" CRYSTAL PRISMS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-300.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 5 Crystal Prisms 1-1/2" |