2 Finials - Brass Finish - 1"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-136 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923701362 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923701365 |
| Case Quantity | 144 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.38" |
| Case Weight | 9 |
| Case Cubic Ft. | 1.013 |
| Catalog Description | 2 Finials - Brass Finish - 1" |
| Description | 2-1"BRASS FINISH FINIAL |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-136.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.057 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2 Finials Brass Finish 1" |