Threaded Pipe - 6-1/4 x 1 - 1/2"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-177 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.19.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923701778 |
| Catalog Description | Threaded Pipe - 6-1/4 x 1 - 1/2" |
| Description | 6-1/4X1 1/2" THRD PIPE |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-177.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Threaded Pipe 6-1/4 x 1 1/2" |