Pulley Bulk Wire - 18/3 SVT 105C Pulley Cord - 250 Foot/Spool - Clear Silver
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=93-332 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.49.9000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Clear Silver |
| Wire Cord Length | 3000" |
| Wire Color | Clear Silver |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923933322 |
| Case Quantity | 4 |
| Case Length | 15.8" |
| Case Width | 15.8" |
| Case Height | 7.4" |
| Case Weight | 41.98 |
| Case Cubic Ft. | 1.0691 |
| Catalog Description | Pulley Bulk Wire - 18/3 SVT 105C Pulley Cord - 250 Foot/Spool - Clear Silver |
| Description | 18/3 SVT SILVER W/SM. GRN LINE |
| Wire Length | 3000" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 93-332.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 10.49505851 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Pulley Bulk Wire 18/3 SVT 105C 250 Foot Clear Silver |