Mogul To Medium E39 - E26 Reducer - 660W - 600V
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=92-410 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Voltage | 600 |
| Wattage | 660 |
| Diameter | 1.63" |
| Dimensions | L: 1.63" x W: 1.63" x H: 1.75" x DIA: 1.63" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923924105 |
| Inner Quantity | 10 |
| Case UPC | 10045923924108 |
| Case Quantity | 200 |
| Case Length | 20" |
| Case Width | 10" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 31.87 |
| Case Cubic Ft. | 1.2153 |
| Catalog Description | Mogul To Medium E39 - E26 Reducer - 660W - 600V |
| Description | MOGUL TO MED REDUCER 660W-600V |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 92-410.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.16 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| For Use With | S39750 |
| For Use With | S39768 |
| For Use With | S8930 |
| For Use With | S8987 |
| For Use With | S23163 |
| For Use With | S23162 |
| For Use With | S23161 |
| For Use With | S23160 |
| For Use With | S28980 |
| For Use With | S28929 |
| For Use With | S28928 |
| For Use With | S49391 |
| For Use With | S49392 |
| For Use With | S23149 |
| For Use With | S23148 |
| For Use With | S23147 |
| For Use With | S23146 |
| For Use With | S23140 |
| For Use With | S13133 |
| For Use With | S13132 |
| For Use With | S13131 |
| For Use With | S13130 |
| For Use With | S49671 |
| For Use With | S49672 |
| For Use With | S49738 |
| For Use With | S49390 |
| For Use With | S49739 |
| For Use With | S49670 |
| For Use With | S7332-TF |
| For Use With | S7334 |
| For Use With | S7334-TF |
| For Use With | S7335-TF |
| For Use With | S7336 |
| For Use With | S7336-TF |
| For Use With | S7337 |
| For Use With | S7337-TF |
| For Use With | S7423 |
| For Use With | S7423-TF |
| For Use With | S7427 |
| For Use With | S7440 |
| For Use With | S7331-TF |
| For Use With | S9753 |
| For Use With | S9754 |
| For Use With | S9755 |
| For Use With | S9779 |
| For Use With | S13180 |
| For Use With | S13181 |
| For Use With | S7377 |
| For Use With | S7399 |
| For Use With | S13183 |
| For Use With | S13184 |
| For Use With | S13185 |
| For Use With | S9489 |
| For Use With | S9678 |
| For Use With | S13182 |
| For Use With | S13148 |
| For Use With | S39750;S39768;S8930;S8987;S23163;S23162;S23161;S23160;S28980;S28929;S28928;S49391;S49392;S23149;S23148;S23147;S23146;S23140;S13133;S13132;S13131;S13130;S49671;S49672;S49738;S49390;S49739;S49670;S7332-TF;S7334;S7334-TF;S7335-TF;S7336;S7336-TF;S7337;S7 |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Mogul To Medium E39 E26 Reducer 660W 600V |