6.2" White Lexan Lens - For GU24 Keyless Ceiling Receptacle - Lens Only
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2513 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.92.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | White |
| Dimensions | H: 6" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Case UPC | 10045923925136 |
| Case Quantity | 12 |
| Case Length | 16.25" |
| Case Width | 21" |
| Case Height | 7.5" |
| Case Weight | 7 |
| Case Cubic Ft. | 1.4811 |
| Catalog Description | 6.2" White Lexan Lens - For GU24 Keyless Ceiling Receptacle - Lens Only |
| Description | 6.2" WHITE LEXAN COVER FOR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2513.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 6.2" White Lexan Lens For GU24 Receptacle |