Double Crossbars - Screw Holes - 2-3/4" And 3-7/8" Center To Center With Ground Screw
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1073 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Not Specified |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923910736 |
| Case Quantity | 300 |
| Case Length | 10.38" |
| Case Width | 10.38" |
| Case Height | 8.13" |
| Case Weight | 33 |
| Case Cubic Ft. | 0.5069 |
| Catalog Description | Double Crossbars - Screw Holes - 2-3/4" And 3-7/8" Center To Center With Ground Screw |
| Description | DOUBLE CROSSBAR W/GROUND SCREW |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1073.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.111 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Double Crossbars Screw Holes 2-3/4" and 3-7/8" Center To Cent |