4 POSITION FAN CONTROL
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-689 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.50.9065 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Plastic |
| Dimensions | L: 1.50" x W: 1.12" x H: 0.87" |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0143 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923706893 |
| Inner Quantity | 6 |
| Inner Length | 7" |
| Inner Width | 4" |
| Inner Height | 5" |
| Inner Weight | 0.66 |
| Inner Cubic Ft. | 0.081 |
| Case UPC | 10045923706896 |
| Case Quantity | 72 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 9 |
| Case Cubic Ft. | 1.0424 |
| Catalog Description | 4 POSITION FAN CONTROL |
| Description | 4 POSITION FAN CONTROL |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 5.5 |
| Each Width In. | 4 |
| Each Height In. | 1.125 |
| Each Weight Lb. | 0.091 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4 Position Fan Control |