4" Wired Fan Light Holder - Polished Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-589 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923705896 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923705899 |
| Case Length | 21" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 20 |
| Case Cubic Ft. | 3.5213 |
| Catalog Description | 4" Wired Fan Light Holder - Polished Brass Finish |
| Description | 4" WIRED POL BR FAN LIGHT HOLD |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 4" Wired Fan Light Holder Polished Brass Finish |