Offset Crossbar - 4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-112 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923701126 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923701129 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 11.63" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 14.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.0247 |
| Catalog Description | Offset Crossbar - 4" |
| Description | 4" OFFSET CROSSBAR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-112.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Offset Crossbar 4" |