Offset Swivel Crossbar With Screw - 4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-593 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923705933 |
| Inner Quantity | 12 |
| Case UPC | 10045923705936 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 11.75" |
| Case Height | 10.5" |
| Case Weight | 22 |
| Case Cubic Ft. | 1.0445 |
| Catalog Description | Offset Swivel Crossbar With Screw - 4" |
| Description | 4" OFFSET SWIVEL CROSS BAR W/S |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-593.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Offset Swivel Crossbar with Screw 4" |