Adjustable Candelabra Sockets - 4 Inches - 2pk
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-402 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923704028 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923704021 |
| Case Length | 12.13" |
| Case Width | 10.25" |
| Case Height | 10.25" |
| Case Weight | 15.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.7375 |
| Catalog Description | Adjustable Candelabra Sockets - 4 Inches - 2pk |
| Description | 2-4" ADJ CAND SOCKETS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Adjustable Candelabra Sockets 4"es 2pk |