2 Steel Pipes And Fittings - 12"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-272 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7318.19.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923702720 |
| Catalog Description | 2 Steel Pipes And Fittings - 12" |
| Description | 2-12" STEEL PIPE & FITTINGS |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-272.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2 Steel Pipes and Fittings 12" |