12" LAMP HARP
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-224 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Inner UPC | 20045923702246 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923702249 |
| Case Length | 21.38" |
| Case Width | 19" |
| Case Height | 15.25" |
| Case Weight | 27.5 |
| Case Cubic Ft. | 3.585 |
| Catalog Description | 12" LAMP HARP |
| Description | 12" LAMP HARP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-224.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 12" Lamp Harp |