3-1/4" Wired Holder - Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-230 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Brass |
| Diameter | 3.25" |
| Dimensions | DIA: 3.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923902304 |
| Catalog Description | 3-1/4" Wired Holder - Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max |
| Description | 3 1/4" VAC BR WIRED HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-230.jpg |
| Includes | Hardware |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3-1/4" Wired Holder Brass Finish 60W Max |