Small Pyramid Knob - 3/4" Height - 1/8 IP - Polished Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-959 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Metal |
| Finish | Polished Brass |
| Iron Pipe Size | 1/8 IP |
| Dimensions | H: 0.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923909594 |
| Case Quantity | 500 |
| Case Length | 12.6" |
| Case Width | 8.27" |
| Case Height | 7.09" |
| Case Cubic Ft. | 0.4275 |
| Catalog Description | Small Pyramid Knob - 3/4" Height - 1/8 IP - Polished Brass Finish |
| Description | SMALL PYRAMID KNOB V/B 1/8 FEM |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-959.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.02 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Small Pyramid Knob 3/4" Height 1/8 IP Polished Brass Finish |