3-1/4" Wired Wall Bracket - Antique Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-776 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cETLus |
| Finish | Antique Brass |
| Diameter | 3.25" |
| Dimensions | DIA: 3.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Case UPC | 10045923907767 |
| Case Length | 7" |
| Case Width | 32" |
| Case Height | 10" |
| Case Weight | 15 |
| Case Cubic Ft. | 1.2963 |
| Catalog Description | 3-1/4" Wired Wall Bracket - Antique Brass Finish - Includes Hardware - 60W Max |
| Description | AB FIN 3 1/4" WIRED BRACKET |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-776.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3-1/4" Wired Wall Bracket Antique Brass 60W Max |