Large Bow-Tie Clip - 10.5mm - 7/16" Height - Gold
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-692 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Dimensions | H: 0.44" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923906920 |
| Case Quantity | 1000 |
| Case Weight | 2.5 |
| Catalog Description | Large Bow-Tie Clip - 10.5mm - 7/16" Height - Gold |
| Description | C-101/2 LARGE STRASS BOWTIE CL |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-692.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.011 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Large Bow-Tie Clip 10.5mm Gold |