Crystal Clip - 12mm - 7/16'' Height - Gold
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-693 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Gold |
| Dimensions | H: 0.44" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923906937 |
| Catalog Description | Crystal Clip - 12mm - 7/16'' Height - Gold |
| Description | H-12 STRASS HANGAR CLIP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-693.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Crystal Clip 12mm 7/16 Height Gold |