FLUOR CIRCLELINE CLIP NKL PLAT
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-935 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Metallic Silver |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Case UPC | 10045923909358 |
| Case Quantity | 10000 |
| Case Length | 16.34" |
| Case Width | 12.4" |
| Case Height | 7.75" |
| Case Weight | 46.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.9087 |
| Catalog Description | FLUOR CIRCLELINE CLIP NKL PLAT |
| Description | FLUOR CIRCLELINE CLIP NKL PLAT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-935.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Circline Fluorescent Clip |