1" Ceiling Hickey - 1/2 IP x 1/2 IP - No Hole
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-612 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Metal Plain |
| Dimensions | H: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923906128 |
| Catalog Description | 1" Ceiling Hickey - 1/2 IP x 1/2 IP - No Hole |
| Description | 1/2IP X 1/2IP STEEL HICKEY |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-612.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 1" Ceiling Hickey 1/2 IP x 1/2 IP |