Tassel - White - 5" Length - With Beaded Chain
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-503 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7315.89.5000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | White |
| Dimensions | H: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923905039 |
| Catalog Description | Tassel - White - 5" Length - With Beaded Chain |
| Description | WHITE TASEL W/ BEADED CHAIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-503.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Tassel White 5" Length with Beaded Chain |