Tassel - Gold - 7" Length - With Beaded Chain
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-534 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7315.89.5000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Dimensions | H: 7" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Case UPC | 10045923905343 |
| Case Length | 16.75" |
| Case Width | 20" |
| Case Height | 10" |
| Case Weight | 43.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.9387 |
| Catalog Description | Tassel - Gold - 7" Length - With Beaded Chain |
| Description | HEAVY GOLD COLOR TASSLE W/ CHA |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-534.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Tassel Gold 7" Length Beaded Chain |