Tassel - Black - 5" Length - With Beaded Chain
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-522 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 7315.89.5000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Dimensions | H: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923905220 |
| Case Quantity | 200 |
| Case Length | 14" |
| Case Width | 13.75" |
| Case Height | 8.75" |
| Case Weight | 31 |
| Case Cubic Ft. | 0.9748 |
| Catalog Description | Tassel - Black - 5" Length - With Beaded Chain |
| Description | BLACK 5" TASSEL & BEADED CHAIN |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-522.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.019 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Tassel Black 5" Length with Beaded Chain |