Green Felt - 1/2" Dots - Sold By Roll Only (1000 per Roll)
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-487 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 5602.29.0000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Felt |
| Finish | Green |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923904872 |
| Catalog Description | Green Felt - 1/2" Dots - Sold By Roll Only (1000 per Roll) |
| Description | 1/2" FELT CIRCLES ROLL ONLY |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-487.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Green Felt 1/2" Dots Roll Only |