Knurled Nut For Switches - Nickel For Rotary And Push
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2584 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Material | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923925846 |
| Case Quantity | 3000 |
| Case Length | 12.99" |
| Case Width | 7.48" |
| Case Height | 5.51" |
| Case Cubic Ft. | 0.3098 |
| Catalog Description | Knurled Nut For Switches - Nickel For Rotary And Push |
| Description | NICKEL KNURL NUTS FOR 90/507 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2584.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Knurled Nut Nickel For Switches |