Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 1-1/4" Height
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-183 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | USA |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Finish | Not Specified |
| Cap | 1/4 IPS |
| Dimensions | H: 1.25" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923901833 |
| Case Quantity | 250 |
| Case Weight | 3 |
| Catalog Description | Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 1-1/4" Height |
| Description | 1 1/4 KEY EXT 4/36X4/36 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-183.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.016 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Unfinished Socket Key Extenders Mandrel Thread 1-1/4" Height |