Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 3/4" Height
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-181 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Finish | Not Specified |
| Cap | 3/4 IPS |
| Dimensions | H: 0.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923901819 |
| Case Quantity | 5000 |
| Case Length | 9.84" |
| Case Width | 9.84" |
| Case Height | 2.76" |
| Case Weight | 51.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.1547 |
| Catalog Description | Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 3/4" Height |
| Description | 3/4" KEY EXTENSION |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-181.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.02 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Unfinished Socket Key Extenders Mandrel Thread 4/36 3/4" H |