Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 5/8" Height
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1658 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Finish | Not Specified |
| Cap | 5/8 IPS |
| Dimensions | H: 0.63" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923916585 |
| Catalog Description | Unfinished Socket Key - Extenders Mandrel Thread - 4/36 - 5/8" Height |
| Description | 5/8" KEY EXTENSION 4/36 UNF |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1658.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Unfinished Socket Key Extenders Mandrel Thread 4/36 5/8" Height |