Canopy Extension - Chrome Finish - 5-3/4" Diameter - Fits 5" Canopy - 1-1/2" Extension
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1518 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Chrome |
| Diameter | 5.75" |
| Dimensions | DIA: 5.75" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923915182 |
| Catalog Description | Canopy Extension - Chrome Finish - 5-3/4" Diameter - Fits 5" Canopy - 1-1/2" Extension |
| Description | CHROME EXTENSION COLLAR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1518.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Canopy Extension Chrome Finish 5-3/4" D. |