12 Foot Rayon Cord Set - Silver Finish - 18/2 SPT-2 105C With Molded Polarized Plug - 50 Carton - Tinned Tips Strip With 2" Slit
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2465 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | RU |
| Finish | Silver |
| Wire Cord Length | 144" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Case UPC | 10045923824651 |
| Case Quantity | 50 |
| Case Length | 10.5" |
| Case Width | 14.5" |
| Case Height | 12" |
| Case Weight | 24 |
| Case Cubic Ft. | 1.0573 |
| Catalog Description | 12 Foot Rayon Cord Set - Silver Finish - 18/2 SPT-2 105C With Molded Polarized Plug - 50 Carton - Tinned Tips Strip With 2" Slit |
| Description | 12 FT 18/2 SVT SILVER RAYON |
| Wire Length | 144" |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2465.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 12 Foot Rayon Cord Set Silver Finish 18/2 SPT-2" |