9 Foot 18/2 SPT-1 105C Cord Set - Gold Finish - 36" Hank - 200 Carton - Molded Polarized Plug - Tinned Tips 3/4" Strip With 2" Slit
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2304 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Gold |
| Wire Color | Clear Gold |
| Each Quantity | 1 |
| Case Quantity | 200 |
| Case Length | 18.11" |
| Case Width | 13" |
| Case Height | 9.06" |
| Case Cubic Ft. | 1.2344 |
| Catalog Description | 9 Foot 18/2 SPT-1 105C Cord Set - Gold Finish - 36" Hank - 200 Carton - Molded Polarized Plug - Tinned Tips 3/4" Strip With 2" Slit |
| Description | 9 FT 18/2 SPT-1 105 DEG GOLD |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.2 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 9 Foot 18/2 SPT-1 105C Cord Set Gold Finish |