Dimmer Knob - Antique Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2221 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923822213 |
| Case Quantity | 500 |
| Case Length | 7.17" |
| Case Width | 5.98" |
| Case Height | 5.2" |
| Case Weight | 12.74 |
| Case Cubic Ft. | 0.129 |
| Catalog Description | Dimmer Knob - Antique Brass Finish |
| Description | REG ANT BRASS SB KNOB FOR FULL |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2221.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.03 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Dimmer Knob Antique Brass |