Intermediate To Medium E17 - E26 Reducer - 1" Overall Extension - 75W - 120V
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2134 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Voltage | 120 |
| Wattage | 75 |
| Extension | 1" |
| Dimensions | E: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923821346 |
| Case Quantity | 1000 |
| Case Weight | 25 |
| Catalog Description | Intermediate To Medium E17 - E26 Reducer - 1" Overall Extension - 75W - 120V |
| Description | E17 TO E26 INT TO MEDIUM BASE |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2134.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.026 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Intermediate To Medium E17 E26 |