GU24 Socket Uno Ring - 1-9/16" Inner Diameter - 1-15/16" Outer Diameter
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-1955 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Certifications | cULus |
| Finish | Not Specified |
| Diameter | 1.94" |
| Dimensions | DIA: 1.94" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923819558 |
| Catalog Description | GU24 Socket Uno Ring - 1-9/16" Inner Diameter - 1-15/16" Outer Diameter |
| Description | BALLAST UNO RING |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-1955.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | GU24 Socket Uno Ring 1-9/16" ID 1-15/16" OD |