Convertible Pendant Hardware - For SF76/433 - Brush Nickel Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=25-1403 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Brushed Nickel |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0527 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923214032 |
| Case Quantity | 24 |
| Case Length | 11.5" |
| Case Width | 11.5" |
| Case Height | 11.5" |
| Case Weight | 31.39 |
| Case Cubic Ft. | 0.8801 |
| Catalog Description | Convertible Pendant Hardware - For SF76/433 - Brush Nickel Finish |
| Description | CONVERTIBLE PENDANT HARDWARE |
| UNSPSC | 39111812 |
| Image File Name | 25-1403.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 4.5 |
| Each Width In. | 4.5 |
| Each Height In. | 4.5 |
| Each Weight Lb. | 19.8 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | NUVO |
| Status | Active |
| Product Name | Convertible Pendant Hardware Brush Nickel Finish |