Convertible Pendant Hardware - For SF76/436 - Old Bronze Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=25-1402 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Old Bronze |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0279 |
| Case UPC | 10045923214025 |
| Case Quantity | 24 |
| Case Length | 11.75" |
| Case Width | 77.75" |
| Case Height | 11.75" |
| Case Weight | 12.92 |
| Case Cubic Ft. | 6.212 |
| Catalog Description | Convertible Pendant Hardware - For SF76/436 - Old Bronze Finish |
| Description | CONVERTIBLE PENDANT HARDWARE |
| UNSPSC | 39111812 |
| Image File Name | 25-1402.jpg |
| Includes | 3 Foot Chain |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 5.25 |
| Each Width In. | 5.25 |
| Each Height In. | 1.75 |
| Each Weight Lb. | 0.51 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | NUVO |
| Status | Active |
| Product Name | Convertible Pendant Hardware For SF76/436 Old Bronze Finish |