Ball Holder - Antique Brass Finish - 4"
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-679 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923706797 |
| Case Quantity | 48 |
| Case Weight | 11.1 |
| Catalog Description | Ball Holder - Antique Brass Finish - 4" |
| Description | 4" AB FIN BALL HOLDER |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.21 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Ball Holder Antique Brass Finish 4" |